Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi.

Szkolenie w czterech prostych krokach:

  1. Wybierasz interesujące Cię szkolenie.
  2. Uzyskujesz dostęp do materiału Video czyli sporej części szkolenia (pozostałe materiały otrzymasz pocztą).
  3. Dokonujesz opłaty (przelew lub bezpieczna płatność internetowa PayU) jednocześnie podajesz dane do zaświadczenia i wysyłki.
  4. Otrzymujesz od nas przesyłkę z materiałami dydaktycznymi, fakturą itp.

Jakie możliwości daje mi szkolenie?

Każda osoba zatrudniona na podstawie umowy o pracę musi przejść szkolenie okresowe maksymalnie do roku od zatrudnienia (kierownicy do 6 miesięcy). Następnie ponowne szkolenie odbywa się co 3, 5 lub 6 lat w zależności od wykonywanej pracy. Udział w naszym szkoleniu spełnia ten obowiązek.

Czy to jest szkolenie bhp?

Tak, BHP – czyli bezpieczeństwo i higiena pracy. Tak popularnie nazywamy to szkolenie. Oryginalna nazwa to szkolenie w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy dla pracowników …. i tu w zależności od zajmowanego stanowiska.

Czy to legalne szkolenie?

Tak, szkolenie okresowe może odbywać się w formie kształcenia na odległość. Pamiętaj jeśli zajmujesz stanowiska robotnicze, Twój pracodawca musi zorganizować szkolenie metodą tradycyjną.

Ile czasu zajmuje nauka?

W zależności od rodzaju szkolenia. Program szkolenia pracowników administracyjno-biurowych to 8 godzin, ale już pracodawca powinien na szkolenie poświęcić 16 godzin.

Dlaczego szkolenie online a nie tradycyjne?

Szybciej i taniej! Szkolenie przygotował kompetentny wykładowca, posiadający ogromną wiedzę i doświadczenie. A ty nie musisz nigdzie jechać, szkolenie jest na Twoim komputerze i przed Tobą.

Jak wygląda nauka podczas kursu?

Tak jak na tradycyjnych zajęciach nauka polega na oglądaniu, słuchaniu i zapoznaniu się z lekcjami poprzez prezentacje multimedialne, materiały tekstowe. W części jest to kurs korespondencyjny, sporo materiałów i notatek otrzymasz pocztą. Do materiałów video masz dostęp cały czas.

Jaka są minimalne wymagania komputera?

Karta dźwiękowa, głośniki, system operacyjny: Windows 98, 2000, NT, Me, XP, Vista, 7, 8, 10 lub nowszy, przeglądarka internetowa (osobiście zalecam Mozilla Firefox), minimalne wymagania ustawień ekranu to rozdzielczość 800×600 pikseli i więcej…

Z jakiej przeglądarki najlepiej korzystać dla stron Platformy Edukacyjnej?

Ta strona działa dla przeglądarek: Internet Explorer w wersji 6.0 lub wyższej, Mozilla Firefox, Opera. Osobiście polecam przeglądarkę Mozilla Firefox.